Відстань від пристані А до пристані Б за течією моторний човен пройшов за 3 год, а зворотній шлях

проти течії пройшов за 4 год. Знайти швидкість човна у стоячій воді та відстань між пристанями якщо швидкість течії річни дорівнює 1 кл на год

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

3(x+1)=4(x-1)

3x+3=4x-4

4x-3x=4+3

x=7 км/ч - скорость лодки.

Расстояние между пристанями:

3(7+1)=3·8=24 км