на двох полицях 162 книжки. Скільки книжок на першій поличці, якщо на другій - на 18 книжок більше.

ніж на першій

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкович Ярослав.

Ответ:

72 книги

Объяснение:

x - количество книг на 1-й полке.

x+(x+18)=162

2x=162-18

x=144/2=72 книги