ПОМОГИТЕ СРОЧНО!ДАЮ МНОГО БАЛОВ 1.ЗНАЙДІТЬ градусні міри суміжних кутів, якщо відомо, що різниця

їх градусних мір=30 градусів. 2.якщо один із суміжних кутів удвічі більший за другий, то градусна міра. А) меншого=... Б) більшого

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

1) Приймемо градусну міру першого кута за х°, а другого—за (х+30)°. Градусна міра суміжних кутів—180° або х+х+30 за умовою задачі.

  • Складемо і розв'яжемо рівняння

х+х+30=180

2х+30=180

2х=150

х= \frac{150}{2}

х=75, 1 кут. х+30=75+30=105°—2 кут.

Відповідь: 75°; 105°.

2) Приймемо градусну міру меншого кута за х°, а більшого за (2х)°. Градусна міра суміжних кутів—180° або 2х+х за умовою задачі.

  • Складемо і розв'яжемо рівняння

2х+х=180

3х=180

х= \frac{180}{3}

х=60, 1 кут. 2х=2•60=120°—2 кут.

Відповідь: більший кут—120°, менший—60.

Отвечает Харченко Вета.

Ответ:

Объяснение:

сумма смежных углов равна 180 гр.

1) х+х+30=180

2х=150

х=75 гр. мЕньший угол

75+30=105 гр. бОльшй угол

2)х+2х=180

3х=180

х=60 гр. мЕньший угол

120 гр. бОльший угол