Знайдіть суму всіх цілих розв'язків нерівності |2x+3| менше дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Екатерина.

|2x+3| <= 5

-5 <= 2x+3 <= 5|-3

-8 <= 2x <= 2|:2

-4 <= x <= 1

-4; -3; -2; -1; 0; 1

-4-3-2-1+1 = -9