1) Х+6=10. 2) У+14=19, 3) а+41=60, 4)2х+3=13, 5)3у+14=77, 6)5х+13=73, 7) Х-4,5=10, 8) 5-у=4

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Мансурова Рената.

1) x + 6 = 10

x = 10 - 6

x = 4

2) y + 14 = 19

y = 19 - 14

y = 5

3) a + 41 = 60

a = 60 - 41

a = 19

4) 2x + 3 = 13

2x = 13 - 3

2x = 10

x = 10 : 2

x = 5

5) 3y + 14 = 77

3y = 77 - 14

3y = 63

y = 63 : 3

y = 21

6) 5x + 13 = 73

5x = 73 - 13

5x = 60

x = 60 : 5

x = 12

7) x - 4,5 = 10

x = 10 + 4,5

x = 14,5

8) 5 - y = 4

5 - 4 = y

y = 1

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

Объяснение:

8)шыгара алдым но қате сикилди болды сондықтан шыгармадым