Чи є рівність тотожністю 2(a + 3) - (a-3) = 3а+9​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

2(a + 3) - (a-3) = 2а+6-а+3=а+9

а+9 не дорівнює 3а+9