При якому значенні а не має змісту дріб 10/(3а-15)? А) а = 0 ; Б) а = 3; В) а = –5; Г) а = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Kobaļs Daniels.

Ответ:

Г) а = 5

Объяснение:

раціональний дріб не має змісту коли знаменник дорівнює 0,

для даного дробу при 3a-15=0

3a-15=0 |:3

a-5=0

a=5

Отвечает Куткович Михаил.

Ответ:

решение на фотографии