Обчисліть(–5)^3 + 4^3 – 10^2 (знак ^ означає степінь (-5) у 3 степені, 4 в 3 степені, 10 у 2

степені) 2 бали

Ответы на вопрос

Отвечает Духовник Диана.

(-5)^3 + 4^3-10^2 = -125+64-100 = -161