Знайди значення виразу 7d ÷ d2 - n2 +7 ÷ n- d , якщо d = -3 , n= -1


Ответы на вопрос

Отвечает Грикинер Роман.

7d÷d2-n2+7÷n-d

если d=-3; n=-1, то 7d÷d2-n2+7÷n-d= 7×(-3)÷(-3)×2-(-1)×2+7÷(-1)-(-3)= 12