СРОЧНОЗвільніться від ірраціональності в знаменнику дробу: 1) 3/³√2 2) 5/√m-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анна.

1)\frac{3}{\sqrt[3]{2}}=\frac{3*\sqrt[3]{4}}{\sqrt[3]{2}*\sqrt[3]{4}} = \frac{3\sqrt[3]{4}}{\sqrt[3]{8}}=\frac{3\sqrt[3]{2}}{2}\\\\2)\frac{5}{\sqrt{m}-2} =\frac{5*(\sqrt{m} +2)}{(\sqrt{m}-2)(\sqrt{m}+2)} =\frac{5(\sqrt{m}+2)}{(\sqrt{m})^{2}-2^{2}}=\frac{5\sqrt{m}+10 }{m-4}