Оцинить периметр p ривносторонього трикутника зи стороною a см,якщо 0,8


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Лера.

Ответ:

0,8×3=2,4 (см)

Объяснение:

Якщо рівносторонній, то всі три сторони рівні, тому 0.8 ×3=2.4