З Києва до Одеси виїхав автобус, а через 20 хв слідом за ним - легковий автомобіль, який через 1

годину наздогнав автобус. З якою швидкістю їхав автобус, якщо швидкість автомобіля дорівнювала 80 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

60 км ч

Объяснение:

Автобус был в пути 1 час и 20 мин, т е 1 1/3 часа и проехал за это время 80

Скорость автобуса 80:1 1/3=80:4/3=80*3/4=60 км/ч