Обчисліит площу криволінійної трапеції обмеженої лініями у=х^2+3,у=0,х=1,х=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайхиева Эндже.

Объяснение:

y=x^2+3\ \ \ \ y=0\ \ \ \ x=1\ \ \ \ x=2\ \ \ \ S=?.\\S=\int\limits^2_1 {(x^2+3-0)} \, dx=(\frac{x^3}{3}+3x)\ |_1^2=\frac{2^3}{3}+3*2-(\frac{1^3}{3}+3*1)=\\=\frac{8}{3}+6-\frac{1}{3} -3= \frac{7}{3}  +3=2\frac{1}{3}+3=5\frac{1}{3}.

Ответ: S=5,3333 кв. ед.