Обчисліть площу криволінійної трапеції обмеженої графіком функції у=-x-4 x=6 y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Оболоник Валерия.

Объяснение:

y=x-4\ \ \ x=6\ \ \ \ y=0\\x-4=0\\x=4.\\S=\int\limits^6_4 {(x-4-0)} \, dx=\int\limits^6_4 {(x-4)x} \, dx=(\frac{x^2}{2}- 4x)\ |_4^6=\frac{6^2}{2} -4*6-(\frac{4^2}{2} -4*4)=\\ =18-24-(8-16)=-6-(-8)=-6+8=2.

Ответ: S=2 кв. ед.