Знайдіть область визначення функції у = 1/√(х^2-4).


Ответы на вопрос

Отвечает Белавина Маша.

y= \frac{1}{\sqrt{x^2-4}} \\\\OOF:\quad x^2-4\ \textgreater \ 0\\\\(x-2)(x+2)\ \textgreater \ 0\\\\+++(-2)---(2)+++\\\\x\in (-\infty  ,-2)\cup (2,+\infty )