Сторони трикутника дорівнюють 6см, 8см і 12 см. Знайдіть середнв лінії цього трикутника Помогите

пожалуйста ❤❤❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Шулаков Данил.

Ответ:

Середня лінія трикутника паралельна одній із його сторін і дорівнює половині цієї сторони.

1) 6:2=3 (см)

2) 8:2=4 (см)

3) 12:2=6 (см)