Арифметикалық прогрессия an = 3n - 4 формуласымен берілген. a6-мүшені тап. Жауабы: ???


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

a_6=3*6-4=18-4=14

Объяснение: