В одному магазині було 195 кг печива а в другому 162кг.Перший магазин продавав щодня 15кг,а другий

18кг.Через скільки днів у другому магазині залишиться печива у 1.5раза менше ніж у першому.Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.

Ответ:

х днів - продаватимуть цукерки

(162 - 18х)кг - цукерок залишиться у 2 магазині через х днів

(195 - 15х)кг - цукерок залишиться у 1 магазині через х днів

(162 - 18х) * (195 - 15х) = 1,5

162-18х=130-10х

8х=32

х=4 (дні)

Відповідь: через 4 дні