Знайдіть відстань між точками А(1;2;1) і В(3;1;3).


Ответы на вопрос

Отвечает Навроцкий Кирилл.

Відповідь:

|AB|=\sqrt{(3-1)^2+(1-2)^2+(3-1)^2}=\\\sqrt{2^2+(-1)^2+2^2}=\\\sqrt{4+1+4}=\sqrt{9}=3

Пояснення: