Одна з основ трапеції на 8 більша за іншу, а середня лінія трапеції 17 см. знайти основи трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Самкова Аришка.
Дано: 2 основа = 1 основа + 8 см, середня лінія 17см.
Знайти: Основу 1 , основу 2.

Нехай одна основа = х см , тоді друга основа =х+8 см . Середня лінія дорівнює півсумі основ , тому 17•2=34см . Маємо рівняння :
х+х+8=34
2х=34-8
2х=26
х=13
Основа 1=х=13 см
Основа 2=х+8=13+8=21 см
Відповідь: 13 см ; 21см
Отвечает Пак Елизавета.
2636)3737
38492)387B