Доведи, що різниця швидкості руху човна за течією ріки та швидко- сті проти течії ріки дорівнює

подвоєній швидкості течії ріки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:x- власна шв. Човна

y- шв. Човна

V за течією = x+y

V проти течії = x-y

(x+y) - (x-y) = 2x

x+y-x+y=2x

Ні тому що різниця швидкості руху човна за течією не дорівнює подвоєння швидкість течії річки

Объяснение: