Знайдіть значення виразу: 1) 2а +b+2a^2+ab, якщо а= -3, b = 4;2) 3x^3 -x^2 - 6х + 2, якщо x= 2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Симфония Соляная.

2a + b + 2 {a}^{2}  + ab = 2 \times ( - 3) + 4 + 2 \times  {( - 3)}^{2}  + ( - 3) \times 4 =  - 6 + 4 + 18 - 12 = 4

3 {x}^{3}  -  {x}^{2}  - 6x + 2 = 3 \times  {( \frac{2}{3} )}^{3}  -  {( \frac{2}{3} )}^{2}  - 6 \times  \frac{2}{3}  + 2 = 3 \times  \frac{8}{27}  -  \frac{4}{9}  - 4 + 2 =  \frac{8}{9}  -  \frac{4}{9}  - 2 =  \frac{4}{9}  - 2 =  \frac{4 - 18}{9}  =  -  \frac{14}{9}