Знайдіть та виділіть спільний множник : 2)

y(a-b)-2(a-b)3)a(c+3)-x(c+3)4)y(p-1)-(p-1)²5(a+3)²-a(a+3)6(a+3)-a(a+3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Марина.

Hsityyz

Пояснення: я тобі виділяю всі спільні множники , а потім - рішення

2)y(a-b)-2(a-b)= (a-b)(y-2)

3)a(c+3)-x(c+3)= (c+3)(a-x)

4)y(p-1)-(p-1)² =y(p-1)-(p-1)(p-1)=(p-1)(y-(p-1))=(p-1)(y-p+1)

5) (a+3)²-a(a+3) =(a+3)(a+3)-a(a+3) =(a+3)((a+3)-a)=(a+3)(a+3-a)=(a+3)3=3(a+3)

6)(a+3)-a(a+3)=(a+3)(​1-a)