Розв’яжіть рівняння 4(30 – 2у) – у(30 – 2у) = 0.У відповідь запишіть суму його коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Радэль.

Ответ:

У1=4,у2=15

Объяснение:

=(30-2y)*(4-y)=0

2(15-y)*(4-y)=0

(15-y)*(4-y)=0

15-y=0

4-y=0

y=15

y=4