Знайди кути рівнобічної трапеції, якщо різниця її протилежних кутів становить 50°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Виталий.

Сума  кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони,  становить 180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х+50°. Маємо рівняння:

х+х+50=180

2х=130

х=65

∠1=∠4=65°;  ∠2=∠3=180-65=115°