точки а(2,-3,0) в(7,7,-10) с(0,0,8) і д(3,-5,0) є вершинами чотирикутника. знайти кут між

діагоналлю ас і стороною ав

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Игорь.

Ответ:

cos \alpha=\frac{-4}{\sqrt{77} }

Объяснение:

вектори мають координати

AB (5,10,-10), AC(-2,3,8)

cos\alpha\frac{AB*AC}{|AB|*|AC|}

AB*AC= -10+30-80=60

|AB|*|AC|=\sqrt{25+100+100}*\sqrt{4+9+64}=25*\sqrt{77}