Доведіть що значення виразу 3•7^6-7^5 ділиться на 20​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Алина.

Объяснение:

3*7^6-7^5=7^5*(3*7-1)=7^5*(21-1)=20*7^5.