Серед 18 учнів розігрують 12 квитків на змагання з волейболу і 6 квитків на змагання з футболу. Яка

ймовірність того,що однокласники Микола і Василь потраплять на ті самі змагання? Теория вероятности 11 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Відповідь:

9/17

Пояснення:

Вероятность попадания в различние группи, один илет нв футбол, другой на волейбол =(С_12^1 × С_6^2)/С_18^2=(12×6×2/(17×18))=8/17

Тогда вероятность попасть в одну группу = 1-7/17=9/17