Розв'яжіть рівняння (2-х)(2+х)=х-х в 2 степені,


Ответы на вопрос

Отвечает Арбуз Карина.

(2-х)(2+х)=х-х²

розкриваємо дужки

4-х²=х-х²

переносимо все відоме в одну сторону

4-х=х²-х²

4-х=0

х=4-0

х=4