Визначте формулу оберненої пропорційності якщо її графіку належить точка A(-3;12)


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

y=-36/x

Объяснение:

формула обратной пропорциональности

y=k/x

найдем коэффициент k, подставив значение

х и y. 12=k/(-3)  k=12*(-3)=-36