Функцію задано формулою f(x)=4x²-5. Знайдіть f(2) f(-1) f(3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ашимова Меруерт.

f(x)=4x^2-5\\f(2)=4*(2)^2-5=4*4-5=16-5=11\\f(-1)=4*(-1)^2-5=4*1-5=4-5=-1\\f(3)=4*(3)^2-5=4*9-5=36-5=31