Знайти суму шістнадцяти перших членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1 =3, а16 = -5.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлаков Никита.

Ответ:

Формула

Sn = a1+an/2   *n

S16 = 3 + (-5)/2  *16

S16 = 3-5/2  *16

S16 = -16

Объяснение: