1) Розкласти на множники: ДАЮ СТО БАЛЛОВ!!! а) 4m2 - 20mn + 25n2 - 36; б) 54t4x + 16tx7; в) 9x2 -

42x6 - 70x5 - 25. 2) Подати вираз 32a3 + a2 - 8a5 - 4 у вигляді чотирьох множників.

Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Влад.

Ответ:

Объяснение:

а) 4m² - 20mn + 25n² - 36 = (2m-5n)² - 36 = (2m-5n-6)(2m+5n+6)

б) 54t⁴x + 16tx⁷ = 2tx(27t³ + 8x⁶) = 2tx(3t+2x²)(9t²-6tx²+4x⁴)

в) 9x² - 42x⁶ - 70x⁵ - 25 = (3x-5)(3x+5) - 14x⁵(3x-5) = (3x-5)(3x+5 - 14x⁵)

2) 32a³ + a² - 8a⁵ - 4  = 8a³(4-a²) - (4 -a²) = (2-a)(2+a)(8a³-1) = (2-a)(2+a)(2a-1)(4a²+2a+1)