Об'єм металевої деталі 500см³, а її маса 3,55 кг який метал має таку густину? Яка це густина?​


Ответы на вопрос

Отвечает Батуев Артемий.

Ответ:

7100кг/м3 Цинк

Объяснение:

P=m/V

P=3.55/0,0005=7100 цинк