Доведіть, що вираз -х^2 - 10x - 27 набуває лише від'ємних значень .​


Ответы на вопрос

Отвечает Маринов Даня.

Объяснение:

-(х²+10х+27)= -(х²+10х+25+2)= -((х+5)²+2)= -(х+5)²-2<0