Розв'язком якого з рівнянь є пара чисел (1;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1²+(-1)²=1+1=2

Объяснение:

Надеюсь помогла))))

Отвечает Дарбинян Роберт.

Ответ:

Объяснение:

А де фотографія завдання? Кинь завдання з фоткою