Вибрати правильний запис обчислення використовуючи формули 56²-14²​


Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Алмаз.

Ответ:

56^{2} -14^{2} =[ x^{2} -y^{2} =(x-y)(x+y)]=(56-14)(56+14)=42*70=2940