Знайти 251-й член арифметичної прогресії у якій А1= 10,d=17


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:  4 260.

Объяснение:

Решение.

an=a1+(n-1)d;

a251 = 10+(251-1)*17 = 10+250*17=10+4 250=4 260;

a251 = 4 260.