Розв'язати рівняння х³-4х =0 ( допоможіть будь ласка) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

x(x^2-4)=0

x=0

x^2-4=0

x^2=4

|x|=2

x=2

x=-2