Знайдіть значення функції у=х (х-5), якщо значення аргументу дорівнює -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Luts Henri.

Ответ:

y=x(x-5)

x=-2

y=-2*(-2-5)

y=-2*(-7)

y=14