2. Знайдіть перший член арифметичної прогресії , якщо а10 = 19, d = 5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

a10=a1+d(n-1)

19=a1+5(10-1)

19= a1+5*9

19= a1+45

a1=-26

Объяснение: