З міста A в місто B, відстань між якими 420 км, одночасно виїхали два легковики. Швидкість одного з

них на 10 км/год більша за швидкість другого, і тому він прибув у місто B на 1 год раніше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного з легковиків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зауэр Влад.

Объяснение:

Пусть скорость одного автомобиля равна х км/час.        ⇒

Скорость другого автомобиля равна (х-10) км/час.

\frac{420}{x-10} -\frac{420}{x}=1\\x*420-420*(x-10)=1*x*(x-10)\\420x-420x+4200=x^2-10x\\x^2-10x-4200=0\\D=16900\ \ \ \ \sqrt{D}=130\\x_1=-60\notin\ \ \ \ x_2=70.\\70-10=60.

Ответ: скорость одного автомобиля равна 70 км/час,

            cкорость другого автомобиля равна 60 км/час.