СРОЧНО!!!!!Два автомобілі вирушають одночасно з одного міста в інше . Швидкість першого на 20

км/год більша ніж швидкість другого , тому він прибув на місце на 2 год 24 хв раніше ніж другий.З якою швидкістю їхав перший автомобіль якщо відстань між містами 420 км .

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Савелий.
Хкм/ч-скорость первого
х-20)км/ч-скорость второго      2ч24мин=2ч+24/60=2+2/5=2,4
420/(х-20) -420/х=2,4
420х-420*(х-20)=12/5 *(x^2-20x)
12x^2-240x-420*5+420*(5x-100)=0
12x^2-240x+2100x-420*100-420*5=0
12x^2+1860x-420*105=0
x^2+155x-105*35=0
D=155^2+4*105*35=может ошибка где? Числа огромные! Или условие не так поняла!