З натуральних чисел вiд 1 до 30 навмання вибрали число. Яка ймовiрнiсть того що це число 1) Просте

2)Дiльник числа 18 3)Квадрат натурального числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Мария.

Ответ:

Объяснение:

простые числа до 30

1,2,3,5,7,11,13,17,19,23,29 - всего 11

делители 18 -   1,2,3,6,9  всего 5

квадраты до 30

1,4,9,16,25 всего 5

1) Просте

11/30

2)Дiльник числа 18

5/30=1/6

3)Квадрат натурального числа?

5/30=1/6