числа х¹ та х² є коренями рівняння х² + рх + 8 = 0 знайдіть х² та значення коефіцієнта р якщо х¹

=-4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Настя.

Объяснение:

x^2+px+8=0\ \ \ \ x_1=-4\ \ \ \ p=?\ \ \ \ x_2=?\\\left \{ {{-(x_1+x_2)=p} \atop {x_1*x_2=8}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{-(-4)-x^2=p} \atop {-4*x_2=8\ |:(-4)}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{4-x_2=p} \atop {x_2=-2}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{4-(-2)=p} \atop {x_2=-2}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{p=6} \atop {x_2=-2}} \right..

Ответ: p=6    x₂=-2.

Отвечает Тихий Артём.

Ответ:

X1=-2 x2=4 вроди так ето ответ