У геометричній прогресії (bn) b4=12 , b5=24. знайти 1-й члендопоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

b₄=12 , b₅=24

q=b₅/b₄=21/12=2

b₄=b₁q³

b₁=b₄/q³=12/2³=12/8=1,5