5. Знайдіть нулі функції у = х²+3х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куюмчян Эдгар.

Функція--це у, тому ми вираз х²+3х прирівнюємо до нуля і вирішуємо отримане квадратичне рівняння

х²+3х=0

х(х+3)=0

х₁=0    х+3=0

.          х₂= -3

Відповідь: -3; 0