зпоміж формул у=3х2,у=3х+2,у=3+2/х.Виберіть ту, яка задає лінійну функцію і знайдіть значеня цієї

функції при х=-4.СРОЧНО​!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Куаныш.

Объяснение:

у=3х+2

у=3×4+2=12+2=14