Укажіть функцію яка не є лінійною A y=5/x+ 2; Б) y=-2x+3; B)y=5x; Г) y =-5


Ответы на вопрос

Отвечает Шкляев Ваня.

Ответ:

А)y=5/x+2

Объяснение:

y=5/x+2

0=5/x+2      x≠0

-5/x=2

-5=2x

2x=-5

x=-5/2         x≠0

x=-2\frac{1}{2}     x=-2,5