Мотузку завдошки 48 м треба розризати на 3 частини довжини яких видносяться як 2:3:7 Знайдить

довжину каждой мотузки

Ответы на вопрос

Отвечает Кулага Тимофей.

Відповідь:

8; 12; 28

Пояснення:

2х+3х+7х=48

12х=48

х=48/12

х=4

2х=8

3х=12

7*х=28